Płatność i Wysyłka

Dostępne formy wysyłki oraz płatności za towar

Po złożeniu zamówienia nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem telefonicznie lub mailowo w celu potwierdzenia zamówienia.

Dostawa Towarów jest ograniczona do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej i odbywa się pod adres wskazany przez Klienta w trakcie składania zamówienia.

Dostawa zamówionych Towarów jest realizowana przez firmy: FedEx (TNT), UPS oraz InPost, dostępna jest również opcja odbioru osobistego. Koszty dostawy podane są poniżej. Dodatkowo koszty dostawy zostaną wskazane w czasie składania Zamówienia.

Wysyłka jest realizowana w dni robocze w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia w przypadku pobrania lub szybkich płatności online, albo po zaksięgowaniu środków na koncie w przypadku przelewu zwykłego (nie dotyczy produktów na specjalne zamówienie). Składając zamówienie przed dniem wolnym od pracy po godzinie 12.00, wysyłka będzie zrealizowana w najbliższym dniu roboczym. Termin dostawy przesyłki jest uzależniony wybranej formy dostawy i płatności (zwykle 1-3 dni robocze).

W sytuacji nieotrzymania (niewłaściwe doręczenie – pod inny adres niż ten, który był określony jako do wysyłki) lub zagubienia paczki przez przewoźnika należy zgłaszać taką sytuację mailowo na adres sklep@fibernovelty.pl . W mailu należy podać nr zamówienia oraz dane osobowe z adresem, który był podany przy składaniu zamówienia. Po otrzymaniu takiego maila będziemy mogli zgłosić reklamację u przewoźnika i wysłać paczkę ponownie lub przekierować ją na właściwy adres.

 

Koszty dostawy dla przedpłaty za towar

Inpost Paczkomaty logo
InPost
Paczkomat
1~3 dni robocze
9 zł

Fedex UPS logo
Fedex / UPS / InPost
Kurier
2~3 dni robocze
10 zł
Fedex UPS logo
Fedex / UPS / InPost
Zamówienie powyżej 400 zł
2~3 dni robocze
0 zł
Fiber Novelty logo
Fiber Novelty
Odbiór osobisty*
pn.-pt.: 8:00-16:00
0 zł

* 35-105 Rzeszów, ul. Boya Żeleńskiego 15

Wysyłka za pobraniem

Fedex UPS logo
Fedex / UPS / InPost
Kurier
2~3 dni robocze
16 zł

Formy płatności on-line

tpay logo
Szybkie płatności z TPAY
przelew natychmiastowy
przelew zwykły
Przelew zwykły
+ 1~2 dni robocze

nr konta mBank: 72 1140 1225 0000 4457 5500 1001

Formy płatności przy odbiorze osobistym

Gotówka
Gotówka
Karta płatnicza
Karta płatnicza